Gruzie - místo, kam se ráda vracím

Krajina je obrazem lidí, kteří ji obývají. Člověk vytváří určitý typ krajiny k obrazu svému, ale ta jej zpětně ovlivňuje a dotváří a vždy ovlivňuje jeho duši.

Gruzie, nádherné pohoří Velkého Kavkazu se zasněženými štíty hor a pod nimi zelený národní park Ushguli. Jedno z velmi krásných míst na světě, kde žijí obyvatelé starých kamenných vesnic položených v nadmořské výšce cca 3500 n.m. Život je zde velmi tvrdý, lidé se živí hlavně chovem dobytka, který se volně toulá po zdejších rozlehlých svazích. Prakticky celé léto se suší sena i na velice příkrých svazích, jen aby bylo dostatek píce na zimu. Všude zvoní kosy a stráně jsou posety kupkami sena. Sečou i docela staří lidé, s rozvahou a zažitou pravidelností. Je to jejich životní způsob. Slunce a vítr se opírají do krajiny plnou silou, v roklinách klokotají čisté ledovcové řeky a nad svahy vysoko krouží orli.

 

Gruzie

 

Gruzie

 

Gruzie

 

Gruzie

Informace

MUDr. Zuzana Čajková

 

Foto      

 

Ordinace klasické homeopatie v Olomouci  Prosím pozor ! Ordinace od 22.8. na tři týdny zavřena z důvodu rekonstrukce v budově. Objednat se lze do Centra Spirála - v Novém Malíně.

Úzká 6 (v centru Olomouce, za Priorem)  

telefon :  739 656 151 

e-mail  :  homeopatie.olomouc@seznam.cz    

web     :  www.homeopatie-olomouc.cz           

 

Ordinace klasické homeopatie v Novém Malíně (Šumperk)

Centrum Spirála, Nový Malín 43

telefon :  739 656 151 

e-mail  :  homeopatie.olomouc@seznam.cz    

web     :  www.homeopatie-olomouc.cz    

všechna práva vyhrazena © MUDr.Zuzana Čajková | Cesta k homeopatii | Jak léčí homeopatie | Články, přednášky | Co léčím | Kontakt